ZMĚNA PARADIGMATU „ZMĚNY“

Stále všude slyšíte a čtete ZMĚNA JE ŽIVOT. Jediná jistota je změna. Chceš-li změnu, staň se změnou. Změna je cesta. Avšak je zde mnoho z vás, kteří vnímají „PARADIGMA ZMĚNY“ jako PANICKOU ZTRÁTU SVÉ SOUČASNÉ IDENTITY, která jim přináší pocity iluzorního přijetí svou rodinou, svými blízkými, pracovním prostředím a okolím, které vás obklopuje. Jakákoliv změna je u mnohých vnímána jako ohrožení své iluzorní identity, jako zásah do svého iluzorního světa, co jim ONU IDENTITU utváří.

Proto jakýkoliv zásah do všeho, co je iluzorní, pomíjivé a není založeno na OPRAVDOVÝCH HODNOTÁCH ESENCIÁLNÍHO BYTÍ, je a bude nadále ve velkém měřítku tzv. ZASAŽENO ZMĚNOU. Proto je tolik důležité nyní ve společnosti přenastavit VNÍMÁNÍ A PROŽÍVÁNÍ ZMĚNY jako takové.

Změna je PŘIROZENÝ CYKLUS V RYTMU ŽIVOTA.
Změna je SPIRÁLOU V ČASE.
Změna je PŘIROZENÝ RŮST DUŠE I TĚLA.

Bojíš-li se jakékoliv změny jen proto, že jsi dosud vnímal/a a prožíval/a změnu jako odpojení od tvých iluzorních přesvědčení o tvé identitě, přijmi, že VE SKUTEČNOSTI ZMĚNA JE LÁSKOU A NÁVRATEM V TÉ NEJRYZEJŠÍ PODSTATĚ SEBE SAMA.

ZMĚNA, KTEROU NYNÍ LIDSTVO ŽIJE, JE DLOUHODOBÝ PROCES, KTERÝ VŠECHNY VEDE KE SVÉ ESENCIÁLNÍ PODSTATĚ A K PROPOJENÍ S PRVOTNÍM ZDROJEM SVÉ ESENCIÁLNÍ PODSTATY.

PŘIJMEŠ-LI JAKOUKOLIV ZMĚNU V TVÉM ŽIVOTĚ JAKO NÁVRAT A ROZPOMENUTÍ SE NA SVŮJ PRVOTNÍ DOMOV TVÉHO VNITŘNÍHO ŽIVOTA, ZAČNEŠ V TVÉM ŽIVOTĚ V LEHKOSTI PŘIJÍMAT I TY NEJMENŠÍ ZMĚNY jako ZÁZRAKY na tvé cestě DOMŮ.

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

PŘIJÍMÁM JAKOUKOLIV ZMĚNU V MÉM ŽIVOTĚ JAKO PŘIROZENÝ RŮST MOJÍ DUŠE I MÉHO TĚLA A TÍM SE NAVRACÍM DO PŘIROZENÉHO STAVU ROVNOVÁHY MÉHO BYTÍ.

PŘIJÍMÁM ZMĚNU JAKO NÁVRAT K MOJÍ ESENCIÁLNÍ PODSTATĚ BYTÍ.

PŘIJÍMÁM JAKOUKOLIV ZMĚNU V MÉM ŽIVOTĚ JAKO ROZPOMENUTÍ SE NA SVÉ OPRAVDOVÉ JÁ.

V přijetí změny dne 9.8. 2019…….LEMIANA

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy