SEMINÁŘ

AKÁŠICKÉ PROMĚNY

PRINCIP ÉTERU V NOVÉM PARADIGMATU


Sobota 14. 3. 2020 

PRAHA 6

Funfárum,

Milady Horákové 119

Vede:  LEMIANA
Průvodkyně jazykem Světla

Zprostředkování NOVÉHO PARADIGMATU skrze živé akášické vhledy

PROGRAM

1-denní seminář pro všechny, kteří „nový software“ PRINCIPU ÉTERU potřebují ukotvit do slov, do písmen, do uchopitelného pojmenování pro naši pozemskou realitu nového paradigmatu. Vstupujeme do dnů~roků~desetiletí, které můžeme s láskou prožít nebo v utrpení přežít. Změní - li se vnější okolnosti bez našeho VĚDOMÉHO ROZHODNUTÍ, potřebujeme se otevřít NOVÉMU VNÍMÁNÍ daných okolností a přistupovat ke všemu pouze v tady a teď, jediném časoprostoru, kde ŽIVLY V NÁS potřebují vyvážit a uvést pozemskou realitu do nového odrazu.

PRINCIP ÉTERU byl dlouho ignorován a je na čase mu dát vyjímečnou POZORNOST právě v následujícím období jako PRAPŮVODNÍ PŘÍČINU VŠEHO, co existuje ve hmotné-fyzické-pozemské realitě.

Být kanálem - PŘIJÍMAČEM A VYSÍLAČEM PRO ÉTER, který se dá pouze cítit, je mou BOŽSKOU ESENCÍ.

Na každou otázku existuje odpověď. Éterické pole, éterické tělo, ÉTERICKÁ GEOMETRIE našeho VĚDOMÍ však má svá POSVÁTNÁ PRAVIDLA, skrze která může být zodpovězena pouze taková otázka, která je v souladu s naplněním plánu duše každého jedince.

 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

AKÁŠA……….všeprostupující éter, který tvoří určitou geometrii společně se zemskými elementy. Tato geometrie vytváří také informační pole, v kterém můžeme velmi efektivně číst. Je to přijímání jazyka Světla z těchto geometrických polí.

AKÁŠA NEBOLI PRINCIP ÉTERU

Již při popisování živlů jsem několikrát podotkl, že vzešly z akášického principu. Je tudíž akášický princip to nejvyšší, nejmocnější, nepředstavitelné, je prabytím, prapříčinou všech věcí a všeho stvořeného, krátce řečeno: JE SFÉROU PŘÍČIN. NÁSLEDKEM toho je AKÁŠA také bez času a prostoru. Náboženství pro ni určila slovo Bůh. Je pátou silou, prasilou, která vše stvořila, která udržuje vše v rovnováze. Je počátkem a čistotou všech myšlenek a idejí, je světem příčin, v němž se vše stvořené udržuje, od nejvyšších sfér počínaje až dolů k nejnižší. JE KVINT-ESENCÍ ALCHYMISTŮ. JE VŠÍM VE VŠEM.

- František Bardon -
Z knihy Brána k opravdovému zasvěcení

PROGRAM SEMINÁŘE

  • Aspekty nového paradigmatu - prezentace
  • Zpracování rezistence v jemněhmotných tělech
  • Živé vhledy na individuální či kolektivní témata

CO SEBOU?

Na kurz si přineste hlavně potřeby na psaní, pohodlné oblečení a co nejotevřenější mysl

ORIENTAČNÍ HARMONOGRAM:

9 – 18 hod 
(Přestávkavka na oběd 13 – 14 h)

 

CENA

1800  CZK / 75 EUR

Jelikož je počet míst omezen, můžete si své místo rezervovat zálohou Kč 800,-/Eur 35,- na účet u Fio banky 2700510000/2010.
Doplatek 1000 Kč/40 Eur se bude hradit na místě.

Počet míst je omezen na 12 osob.

MAPA

Funfárum, Milady Horákové 119, PRAHA 6

PŘIHLÁŠKA