VŠE NENÍ TAK , JAK VYPADÁ……

Událost, bod zlomu, nulový bod, přechod do nového paradigmatu…….Ať již to chcete vnímat skrze své vlastní filtry, které vám byly z mnoha zdrojů dosud předkládány, tato PLANETA PROCHÁZÍ NULOVÝM BODEM, který je řízen mnohem vyšším vědomím než jsou konspirační teorie duálního vnímání. Ohnisko epidemického KORONAVIRU je tolik vzdálené od jiných zemí právě proto, aby se lidská populace připravila na mnohem odlišné uspořádání světa a z pohledu VESMÍRNÉHO ČASOPROSTORU tento proces může připadat velmi krátký, ale na pozemské rovině započalo delší období, které má za záměr PŘESKLÁDAT HODNOTY MATERIÁLNĚ ZALOŽENÉ POPULACE, která ZTRATILA ZCELA PROPOJENÍ SE SVOU PODSTATOU a na prvním místě si zakládají na materiálních hodnotách než na LIDSKÉ EMPATII A SPOLUTVOŘENÍ PRO CELEK. AKTUÁLNÍ DĚNÍ nastavuje každému jedinci, jak to má S VÍROU VE VYŠŠÍ BOŽSTVÍ i jak čelí a konfrontuje své STRACHY ZE ZTRÁT, Z NEMOCÍ, Z ODCHODŮ, ZE ZÁNIKU, ZE SMRTI, Z KONCŮ. Každý zde je konfrontován se svou VLASTNÍ VNITŘNÍ SILOU, aby zjistil, KAM JI DOSUD SMĚŘOVAL.

Ne vše je tak, jak na první pohled vypadá. Žili jste-li v minulosti, báli jste-li se budoucnosti, každý nyní čelí pouze PŘÍTOMNÉMU OKAMŽIKU V TADY A TEĎ. Teprve nyní se může každý PONOŘIT PLNĚ SÁM DO SEBE A UVĚDOMIT SI SVOU PODSTATU.

Uvědomí-li si KAŽDÝ svou podstatu svého bytí, přichází SOU-CIT, přichází podpora, přichází nová řešení, ne jako vynález z budoucnosti, ale jako NEJAKTUÁLNĚJŠÍ POTŘEBA SOUČASNOSTI. A tak nic není tak, jak vypadá.

V lásce a ve víře…….LEMIANA

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy