VNITŘNÍ OCEÁN SE OČIŠTUJE

Poslední týdny se u mnohých intenzivně očišťuje emoční tělo od nánosů, od vrstev tlaku a tíhy rodových linií, které velmi působí na prožívání sám/sama sebe v přijetí své vlastní přirozenosti a v přijetí své vlastní cesty duše. V jednom krátkém časo-prostoru se setkalo více rytmů měsíce a slunce a tím se započala KOLEKTIVNÍ CESTA DUŠE.
Živly v nás potřebují být zharmonizovány a emoční tělo osvobozeno od všech EMOCÍ SEBEZAPŘENÍ A SEBEPOTLAČENÍ.

To, aby ses dotkl/dotkla tvé vnitřní vodní hlubiny, potřebuješ ve svém emočním těle propustit vše, co nedovolil/a sis dosud OD-PUSTIT a jedině tak můžeš dotýkat se znovu hlubin tvé duše, hlubin tvého srdce, hlubin tvého vnitřního oceánu, který ožívá zářivou a čistou esencí. Umožni si ponořit se opět do hlubin tvého vnitřního oceánu, aby dotkl/a ses vůně, barvy, zvuku i vlnění tvé POSVÁTNÉ VODY V TOBĚ.

Prožij ono rozplynutí se ve tvé RA-DOSTI, VE TVÉ LEHKOSTI, VE TVÉ VOLNOSTI, VE VLNÁCH TVÉHO OCEÁNU. Prožij ono odevzdání se tvé nejhlubší hloubce tvého emočního těla.

Aby vnitřní propojení ženského a mužského aspektu mohlo být prožito v novém rozměru, je tolik důležité DOTKNOUT SE SVÝCH PŘIROZENÝCH HLUBIN VODY. Jedině tak se může i muž dotknout duše své ženy, jedině tak se žena může odevzdat do přirozené hloubky a síly svého muže.

AŤ PROTNOU SE DVĚ HLUBINY DUŠÍ V JEDNU A OTEVŘOU TAK NOVOU STUDNU, KTERÁ PRAMENÍ TAKOVOU HOJNOSTÍ VODY LÉČÍCÍ SPOLEČNĚ I VŠECHNY KOLEMJDOUCÍ!!!

Ve vlnách ……LEMIANA

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy