ÚPLŇKOVÉ ČIŠTĚNÍ NE-DOSTATKU V NÁS

Neexistuje na této planetě člověk, který by nikdy neprožil VIBRACI NEDOSTATKU. Záznamy NEDOSTATKU jsou uloženy a zakořeněny hluboce v našich vláknech DNA, v naší buněčné paměti těla a mnohdy již z éterických rovin se rodíme s přesvědčením duše o BYTÍ V NEDOSTATKU. A takto vstupujeme do nekonečného BLUDNÉHO KRUHU, z kterého ani fyzická smrt nás neosvobodí.

Žijeme v době, kdy veškeré sebedestruktivní chování můžeme začít tzv. OPRAVOVAT tím, že se ponoříme do POJMENOVÁNÍ EMOCÍ, které skrze závislosti na vnějším světě udržujeme v NEVĚDOMÍ. Za každým sebedestruktivním chováním najdeme TO, čeho se nám NEDOSTALO a stále NEDOSTÁVÁ skrze náš vlastní zdroj, skrze naše sebepřijetí, sebelásku, sebevýživu.

V tento mocný sobotní úplněk se zaměřte na UVOLŇOVÁNÍ VIBRACE NEDOSTATKU a nadechujte do vašeho bytí, do každé buňky a orgánu vašeho těla pránickou energii s informačním kódem:

Při nádechu: JÁ JSEM VŠEOBJÍMAJÍCÍ HOJNOST

Při výdechu: UVOLŇUJI Z MÉHO BYTÍ VŠE, CO VIBRUJE NEDOSTATKEM.

AŤ VŠEOBJÍMAJÍCÍ HOJNOST ZAVLÁDNE V NAŠICH SRDCÍCH, V NAŠICH MYSLÍCH, V NAŠICH BUŇKÁCH, V NAŠICH VLÁKNECH DNA A STANE SE NAŠÍ PŘÍROZENOSTÍ!

 

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy