TVÁ VNITŘNÍ SÍLA OTEVÍRÁ NOVÉ CESTY…..

Každým dnem se nyní vyplavuje vše, co není, ani nikdy nebylo součástí tvé esenciální podstaty. Dostáváš se zcela k tomu NEJRYZEJŠÍMU JÁDRU TVÉ ESENCE BYTÍ V PROPOJENÍ S PRVOTNÍM ZDROJEM. Jak se vše stále vyplavuje, navrací se i do každé buňky tvého fyzického těla NOVÁ SÍLA, která není již závislá na vnějších okolnostech, která nepramení ze závislostí na jiném člověku, na určitých okolnostech, na materiálních jistotách. JEDNODUŠE … ROZPOMÍNÁŠ SE NA SVOU VNITŘNÍ ESENCIÁLNÍ SÍLU, která vyvěrá z TVÉHO PRAMENE PRVOTNÍHO ZDROJE.

Již nikdo ti nemůže zabránit a odpojit tě od této VNITŘNÍ SÍLY, protože je to síla, z které jsi se zrodil/a a která pohání a proměňuje vše v tvém životě již v souladu s tvou ryzí podstatou a hlavně V ROVNOVÁZE.

UMOŽNI TVÉ VNITŘNÍ SÍLE, prostoupit tvé celé bytí každou buňku tvé fyzického těla.
Ať vše, co nově TVOŘÍŠ A VLNÍŠ V TVÉM ŽIVOTĚ, vyvěrá z této PRAPŮVODNÍ SÍLY TVÉ BOŽSKÉ ESENCIÁLNÍ PODSTATY.

 

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

ODPOJUJI SE OD VŠECH REALIT, KTERÉ MNĚ BRÁNÍ BÝT A ŽÍT Z MOJÍ VLASTNÍ ESENCIÁLNÍ SÍLY PRVOTNÍHO ZDROJE VE MNĚ.

NAVRACÍM SI MOJI VNITŘNÍ SÍLU DO KAŽDÉ BUŇKY MÉHO FYZICKÉHO TĚLA A TÍM VYZAŘUJI A TVOŘÍM VŠE V SOULADU A V ROVNOVÁZE S MOJÍ ESENCIÁLNÍ PODSTATOU.

MOJE ESENCIÁLNÍ SÍLA JE MOJE JEDINÁ JISTOTA V NOVÉ ZEMI.

 

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy