SLUNOVRATOVÁ MODLITBA

NOVÉ SLUNCE se probouzí do své záře, aby ukotvilo NOVÉ TVÁŘE. Pro všechny, jejichž srdce otevřená jsou, je tu nová realita, nové písně, nové cesty, nové básně.
STROME ŽIVOTA, jen tobě vděčím za hojnost, za každý plod na mém stole a MATCE PŮDĚ za klasy zralé a stálé. Dnes odevzdávám kontrolu nad vším, co vědět nemohu a učím se den za dnem plynout v čase a prožívat pokoru. Ať vše, co minulostí má již zůstat a naplnilo se v této době, nevstupuje již do mého srdce a mojí mysli v nové době. Ať ono slunce tu září pro všechny a je symbolem nové ozvěny. Život v každém z nás, ať je obnoven a tím i v lásku proměněn.

OTEVŘÍT SE STAČÍ TĚM, JEJICHŽ ČÍSLO 144 JE DOMOVEM.

V odevzdání…..LEMIANA

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy