ROZPADÁ SE VŠE NEUDRŽITELNÉ……

Vlna, která prochází nyní materiální rovinou mnoha lidí, je o zkouškách SEBELÁSKY. 
Nefunguje-li vám vztah,
nefunguje-li vám podnikání,
nefunguje-li vám na hmotné úrovni to, co je již z vyššího pohledu tzv. NEUDRŽITELNÉ, musí přijít zákonitě vše, co vaše LPĚNÍ na neláskyplném chování vůči sám/sama sobě odpojí v takové míře, která je třeba pro vaši ROVNOVÁHU.

Vše již NEUDRŽITELNÉ, POTŘEBUJE ZÁKONITĚ REVITALIZACI ZEVNITŘ. Pokud však revitalizace není možná, přichází ROZPAD A NOVÉ ZAČÁTKY.

SEBE-UDRŽITELNOST je hlavním aspektem SEBELÁSKY pro nastávající intenzivní období, kde mnoho z vás přejde do PŘEHODNOCENÍ všeho, co vás udržuje na MATERIÁLNÍ ÚROVNI V NESVOBODĚ.

JE ČAS ODLEHČIT SE OD PŘEDSTAV VAŠEHO MATERIÁLNÍHO JÁ A POZVAT DO SVÉHO ŽIVOTA VŠE, CO VÁS VEDE K VNITŘNÍ SVOBODĚ A TÍM I K PROŽÍVÁNÍ SVOBODNÉHO BYTÍ.

 

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

UMOŽŇUJI SI PŘIJMOUT NOVÁ ŘEŠENÍ PŘINÁŠEJÍCÍ MNĚ SVOBODU BYTÍ.

UMOŽŇUJI SI ODPOJIT SE OD VŠECH REALIT, KTERÉ MĚ UDRŽUJÍ V MATERIÁLNÍM VĚZENÍ.

_Strážci projektu Nebe na Zemi_

 

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy