PŘÍRODNÍ NEBOLI PŘIROZENÝ

Vše, co se nyní odehrává na této planetě vede většinu lidí zamyslet se nad otázkami PŘIROZENOSTI LIDSKÉHO BYTÍ. Během aktuálních let dojde k masivnímu přeorganizování a revitalizování všeho, co není v souladu s přirozeností a tedy PŘÍRODNÍMI CYKLY, RYTMY ŽIVOTA NA ZEMI. MATKA VE SVÉM LŮNĚ PŘÍRODY očišťovat se bude od všeho (od všech), co ničí ji a brání jí prožívat svůj PŘIROZENÝ PLANETÁRNÍ CYKLUS. Myslí-li si někdo, že má kontrolu nad touto planetou Ze-mě, bude mu ukázáno, že se mýlí.

Nejaktuálnější potřeby lidstva se budou velmi lišit od potřeb minulých a k tomuto jsou tu DUŠE INOVÁTORŮ, kteří již nyní přinášejí nové pohledy a nové možnosti VE STAVEBNICTVÍ , VE ŠKOLSTVÍ, V MEDICÍNĚ, V PÉČI O LIDSKOU BYTOST JAKO ODRAZ PŘÍRODY, která se navrací ke své přirozenosti.

MNOHO DUŠÍ FYZICKY ODEJDE, aby narodily se znovu a mohly jinak prožít onu novou dobu. Čím blíže k přírodě budeš, tím ochráníš svou přirozenost. Komunitní způsoby spolužití a spolu-sdílení začnou být nejpřirozenějším řešením.

OTEVŘI SVOU NÁRUČ MATCE PŘÍRODĚ A BUDEŠ PŘIPRAVEN NA VŠE, CO SE U-DĚJE!

V objetí………..LEMIANA

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy