„PŘIJÍMAJÍCÍ“ FREKVENCE ZE-MĚ

Jak se nyní individuálně každému děje, PLANETA ZE-MĚ OŽÍVÁ V NOVÉ FREKVENCI A S TÍM JE TŘEBA BUĎ SJEDNOTIT SE ČI ODEJÍT Z BLUDNÉHO KRUHU BOJE. Nepřijetí polarit v nás způsobuje boj. Navzájem se všichni potřebujeme pro zachování rovnováhy zde na planetě Zemi.

Matka ZEMĚ k nám tolik promlouvá a cítí se ve velkém nepřijetí z jisté úrovně lidského nevědomí, protože byla dlouhou dobu VYKOŘISŤOVÁNA, PONIŽOVÁNA, DRANCOVÁNA A NEPŘIJÍMÁNA VE SVÉ PŘIROZENOSTI, VE SVÉ BEZPODMÍNEČNÉ KRÁSE, RŮZNORODNOSTI A PESTROSTI SVÉHO ŽIVÉHO ČASO-PROSTORU.

Jsou to nyní hlavně ŽENY-MATKY, které POCIŤUJÍ NEJVĚTŠÍ LÁSKU K MATCE PŘÍRODĚ, která BEZPODMÍNEČNĚ NÁM DAROVALA SVOU PLODNOST, SVÉ DARY, které mnozí nedokážou sdílet pro výživu nás všech, pro výživu každé žijící bytosti a TÍM NECTÍ TUTO PLANETU JAKO ŽIVOU BYTOST, JAKO VĚDOMÍ ŽENSKÉHO PRINCIPU MAKRO-VESMÍRU.

Ať se to mnohým líbí či ne, MNOHO SLZ SE PROLIJE na mnohých místech Matky Země, aby lidé pokřiveného vědomí naučili se ZÁKLADNÍM PRINCIPŮM VESMÍRNÉHO KODEXU a tím nastolila se ROVNOVÁHA PLANETY ZEMĚ V JEJÍ PŘIROZENOSTI.

NESUĎTE Matku Zemi za to, že její vesmírný cyklus „PŘIJÍMAJÍCÍ FREKVENCE“ jí nastal a tím i BOŽÍ – VESMÍRNÝ SOUD POVSTAL.

ŽIVOT MATKY ZEMĚ NEKONČÍ.
MNOZÍ JEŠTĚ STÁLE ROZHODNOUT SE MOHOU, ZDA ZDE NA ZEMI ZŮSTANOU.
OTŘESE SE MATKA ZEMĚ VŠUDE TAM, KDE NENÍ V ÚCTĚ A V PŘIJETÍ.
OTŘESE SE V MALÉM, TAK VE VELKÉM. Otřesy mohou mít různé projevy.

Jste-li JEDNO S MATKOU ZEMÍ, cítit lásku a radost budete i přesto, že strach kolem vás bude znatelný.

HLAS MATKY ZEMĚ TŘIKRÁT PROMLUVÍ, ABY UPOZORNIL NA SVÉ ZCELA NOVÉ ZAČÁTKY…

V přijetí ……….LEMIANA

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy