POSVÁTNÁ MUŽSKÁ SÍLA

Muži jsou dnes velmi konfrontováni se svou vnitřní sílou v každodennosti. Odejde-li z jejich života jakákoliv žena, která pro ně znamenala blízkost, teplo, bezpodmínečnost objetí a doteků a zároveň skrze sebe dotovala muže energeticky a emočně, často i materiálně, muž pociťuje, že zcela ztratil smysl života. Najednou jako by přestal být sám sebou a nemá chuť kráčet sám životem. Toto se nyní děje ve velkém ve všech možných formách a prožitcích. Muži prožívají v sobě pocity ztráty svého vlastního PROPOJENÍ SAMI SE SEBOU bez přítomnosti ženy. Vede je to k plnému uvědomění, že aby přestali být závislí emočně, citově, fyzicky a sexuálně na ženách v jakékoliv roli, potřebují především PŘIJMOUT SVOU VLASTNÍ VNITŘNÍ ŽENU, svůj vlastní ženský princip v sobě, který je propojuje plně se svou vlastní VNITŘNÍ SÍLOU MUŽSTVÍ. Začne-li se muž vyživovat skrze propojení se svou vnitřní ženou, OTEVÍRÁ SE v něm přirozeně jeho HLUBOKÝ CIT a otevírá se tak jeho srdce hlubšímu vnímání, prožívání a tedy i v každodennosti se rozhoduje již skrze své niterné pocity, než skrze naučené vzorce, fráze a strategické plánování starého světa.

POSVÁTNÁ MUŽSKÁ SÍLA tedy pramení z hlubokého citu a z propojení se svou vnitřní ženou a to tak, že muž je schopen i ve velmi tvrdém světě byznysu a konzumní společnosti BÝT PLNĚ SÁM SEBOU A PROŽÍVAT V SOBĚ SVOU OPRAVDOVOST a kráčet svým životem v souladu se svým VOLÁNÍM DUŠE I SRDCE. Teprve poté může i přijít do jeho života žena, která toto vnitřní propojení zrcadlí v každodenním životě.

POSVÁTNÍ MUŽI, vstupte si do své vlastní síly, skrze svou vnitřní ženu a ZAČNETE ŽÍT SVÉ NEBE NA ZEMI.

_Strážci projektu Nebe na Zemi_

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy