ODHALENÍ SE BLÍŽÍ…..

Mužská část populace, která dosud popírala svou duši, která dosud popírala svůj esenciální původ bytí, prochází a bude procházet vnitřním zemětřesením. Převážně muži nyní procházejí TEMNOU NOCÍ SVÉ DUŠE a mohou se cítit odpojeni a ztraceni ve svých ulitách. Tam, kde jim mnohé dosud fungovalo, dnes nemají se čeho chytit a potřebují si PROJÍT UVĚDOMĚNÍM, KTERÉ KE SVÉ DUŠI A K BOHU-ZDROJI V SOBĚ, je vše opět navrátí.

Potlačená jejich síla byla po staletí a hledali ji v materiálním uspokojení , v materiálních požitcích a tím nerovnováha zde na Zemi nastala. Moc nad svými ženami skrze peníze a hmotu měli a tím se vzdalovali své lidské esenciální podstatě. Moc mít a vlastnit je zaslepila natolik, že necit vůči své duši neustále zalepovali vnějšími materiálními hodnotami, namísto toho, aby rovnováhu v sobě udržovali.

Toto poselství je pro ty, co stále si myslí, že moc a peníze jsou na prvním místě, tam VYŠŠÍ ŘÁD posílá své záměry a každému je dáno to, co pro svůj růst právě potřebuje.

VELKÉ ODHALENÍ SE BLÍŽÍ NA VŠECH ROVINÁCH I NA TĚCH, ZA KTERÉ MÁLOKDO VE SVÉM VĚDOMÍ MŮŽE NAHLÉDNOUT.

Nehledejte časovou informaci „kdy“ a tvořte si ze svého středu svou jasnou a zářivou budoucnost.

Je mnoho rovin, které většina stále není schopna spatřit a tak je to správně. NEPÁTREJTE PO ČASE NOVÉ ZE-MĚ, TVOŘTE JI A VYŽIVUJTE JI V PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU VE SVÝCH VLASTNÍCH ŽIVOTECH A VE SVÝCH VLASTNÍCH REALITÁCH. PARALELNĚ TOTIŽ EXISTUJE SVĚT STRACHU A PANIKY, SVĚT STARÉ KONTROLY, NÁTLAKU A HRŮZOSTRAŠNÝCH SCÉNÁŘŮ A ZÁROVEŇ NOVÁ ZE-MĚ, KTERÁ DUŠÍ A PROPOJENÍM SE ZDROJEM PRODUCHOVŇUJE HMOTU A ŽIJE SPOLUTVOŘENÍM NOVÉHO VĚKU.

Je ČAS VÝŽIVY pro ty, kteří V REALITĚ NOVÉ ZE-MĚ jsou a svými vizemi a svým pevným stabilním středem tvoří onu budou-cnost nového paradigmatu ZE-MĚ. (11:11 h) Nepřestávejte vyživovat celým svým bytím, každý sám za sebe onu zářivou budou-cnost, která již existuje paralelně se starým světem strachu.

AŤ VYŠŠÍ ŘÁD BOŽÍ VŮLE – BOŽSKÉHO ZDROJE V NÁSLEDUJÍCÍM OBDOBÍ PROSTOUPÍ VŠECHNY MASKY A ZÁVOJE, AŤ ROVNOVÁHA KAŽDÉMU SE U-DĚJE.

Ve víře a v lásce……LEMIANA

17.4. 2020

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy