NOVÉ VZTAHY NA VIBRACÍCH ROVNOVÁHY

Je stále mnoho žen a mužů, kteří zůstávají buď v samotě nebo sami se sebou, což je rozdíl, a pracují intenzivně na sobě s přesvědčením, že vstoupí do jejich života, na jejich cestu někdo „vědomý, chápající, téměř dokonalý“. Čím více na sobě pracují, tím více nastavují nová očekávání a utkvělé představy o tom, jak by měl vypadat jejich nový partner/ka.

Co však vytvářejí ve svém poli……. VIBRACI NEDOKONALOSTI svého bytí a vzdalují se všem potencialitám partnerů, kteří mohou být po jejich boku.

UTKVĚLÁ PŘEDSTAVA tzv. honba za DVOJPLAMENEM je velmi chaoticky sdílena v mnoha zdrojích a je třeba zcela již z úrovně éteru přenastavit tento EGREGOR v kolektivním poli, který vytváří neustálou nespokojenost u mnohých, protože každý má svou jedinečnou cestu, svůj jedinečný plán duše a to, co si má ve vztazích prožívat jeden ze sta, není tu pro všechny na cestách ostatních.

V LEHKOSTI A VE SVOBODĚ SI UMOŽNĚTE odpojit se od všech přesvědčení informačních egregorů, které vás dosud udržovali v SEBEKLAMU o tom, že čekáte na SVÉHO PARTNERA/PARTNERKU DVOJPLAMENE a v jednoduchosti a lehkosti pozvěte do svého života takového muže či ženu, kteří jsou ROVNOVÁHOU TVÉHO ŽENSTVÍ (pro ženy), ROVNOVÁHOU TVÉHO MUŽSTVÍ (pro muže).

Určitá úroveň lidského vědomí je připravena žít svá partnerství v mnohem hlubší posvátnosti, ale často je třeba skrze přijetí tzv. BOŽÍCH KOMPLEMETŮ prožívat to, co do úrovně posvátnosti vás vede. Skrze prožívání a přijetí takových bytostí, kteří ve vás na ÉTERICKÉ, MENTÁLNÍ, EMOČNÍ I SEXUÁLNÍ ROVINĚ přepisují POTENCIÁL VAŠÍ HLOUBKY PROŽÍVÁNÍ důvěry, blízkosti, otevřené komunikace, sexuálního propojení i na subtilních úrovních, se můžete ve svém životě propojit DO POLE ROVNOVÁHY a tím se otevřít  PARTNEROVI/PARTNERCE VAŠÍ ESENCIÁLNÍ ROVNOVÁHY.

AŤ JIŽ EXISTUJE mnoho pojmů, mnoho zkušeností, informací, které se k vám dostaly, každé propojení s druhou bytostí má vždy URČITÝ POTENCIÁL pro vzájemné obohacování se, pro společné tvoření, pro to, co si mohou PO URČITOU DOBU TZV. ODEVZDAT A PROŽÍT. Proto si spíše odpovězte na to, zda vztah s druhou bytostí či spolutvoření má stále OTEVŘENÝ NENAPLNĚNÝ POTENCIÁL pro společné prožívání. Pokud cítíte, že je tzv. VYČERPÁN NEBOLI NAPLNĚN, nebrzděte se navzájem, nebrzděte sami sebe v dalším růstu, v dalším poznávání, v další expanzi a pozvěte do vašeho života muže/ženu vaší ROVNOVÁHY K AKTUÁLNÍMU NASTAVENÍ, které právě vyzařujete a tím i vlníte takové frekvence, které v informačním poli vždy zachytí ten, kdo je zachytit má.

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

ODPOJUJI SE OD VŠECH PŘESVĚDČENÍ INFORMAČNÍHO POLE, KTERÁ JIŽ NAPLNILA VYŠŠÍ ZÁMĚR PRO PROŽÍVÁNÍ MÉHO CYKLU RŮSTU A OTEVÍRÁM SE V TADY A TEĎ VŠEM PROŽITKŮM A POZNÁNÍM, KTERÉ MÁ MOJE DUŠE V MÉM TĚLE NA ŘADĚ.

Pro ženy: ROZHODUJI SE PROŽÍVAT BLÍZKOST, DŮVĚRU, OTEVŘENOU KOMUNIKACI A SUBTILNÍ SEXUÁLNÍ PROPOJENÍ S TAKOVÝM MUŽEM, KTERÝ JE ROVNOVÁHOU MÉHO ŽENSTVÍ.

Pro muže: ROZHODUJI SE PROŽÍVAT BLÍZKOST, DŮVĚRU, OTEVŘENOU KOMUNIKACI A SUBTILNÍ SEXUÁLNÍ PROPOJENÍ S TAKOVOU ŽENOU, KTERÁ JE ROVNOVÁHOU MÉHO MUŽSTVÍ.

Pro ženy: PŘIJÍMÁM V MÉM ŽIVOTĚ MUŽE, KTERÝ JE ROVNOVÁHOU MÉHO ŽENSTVÍ. 

Pro muže: PŘIJÍMÁM V MÉM ŽIVOTĚ ŽENU, KTERÁ JE ROVNOVÁHOU MÉHO MUŽSTVÍ.

 

V důvěře LEMIANA dne 18.7. 2019

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy