NOVÉ PARADIGMA

NOVÉ PARADIGMA je o prožívání nových okolností v nových životních podmínkách, které si však utváříme z uvědomění si své vnitřní síly a z přijetí své zodpovědnosti za tyto podmínky.
Je to o PŘEVZETÍ SVÉ VNITŘNÍ SÍLY, VŮLE A ZODPOVĚDNOSTI, ne skrze AKÁŠICKOU PAMĚŤ MINULOSTI, ale skrze NULOVÝ BOD – STŘED neboli POLE ROVNOVÁHY z momentu TADY A TEĎ.

Začátkem tohoto roku 2020 se ÉTER a tedy i éterické tělo mnohých proměňuje do NOVÉ OKTÁVY BYTÍ a tím příčina éteru proměňuje následek ve hmotě, tedy ODRAZ ÉTERU A AKÁŠICKÉ PAMĚTI je nový, dosud neznámý, neprožitý, nezaznamenaný jako paměť nevědomí, ale jako potencialita, pro kterou se rozhodujete vždy v tady a teď. Tím si tvoříte již skrze své rozhodnutí a svobodnou volbu
SMĚR SVÉ CESTY a vibrací-frekvencí, skrze kterou plynete v planetární realitě, kde existují všechny reality zároveň.

AŤ KAŽDÝ DOKÁŽETE VYNULOVAT SVOU AKÁŠICKOU PAMĚŤ DO VĚDOMÍ TADY A TEĎ.

Z mexiké laguny sedmi barev BACALAR ……… Lemiana

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy