NOVÉ PARADIGMA VZTAHŮ

Sdílím resumé Čtení z Akáši na téma NOVÉ PARADIGMA VZTAHŮ, které se konalo 13.2. v klubové kavárně Food of Love v Nerudově ulici. Evička Kafková doplnila i pár důležitých bodů ze svého pozorování.

Abyste dokázali rozpustit ve vašem mentálním, emočním těle a na všech úrovních veškeré kódy starého paradigma, je třeba procítit celou svou bytostí, co je to VNITŘNÍ SVOBODA A PROZKOUMAT všechna PODVĚDOMÁ A VĚDOMÁ PŘESVĚDČENÍ, většinou z rodové linie, která vám brání tuto vnitřní svobodu si dovolit.

Vnitřní svobodou je myšleno – projevit si svobodně všechny své myšlenky, pocity, emoce…… psychické a fyzické projevy.

Vnitřní svoboda je i to, že již vůbec neřešíte, jak to mají ostatní a nelpíte na tom, proč se rozhodli už neplout VEDLE VÁS. Již nepřebíráte zodpovědnost za žádných okolností za to, že oni něco nechápou nebo nevnímají. Přebíráte – li zodpovědnost za jiné, bráníte jim v jejich vnitřní svobodě a projevuje se pak pravý opak toho, co chcete ve skutečnosti žít. Oni zachycují tuto nesvobodu od vás a pak se to vrací jako agrese v různé podobě k vám.
Toto nevyžádané zasahování do plánu duše jiných se pak projevuje jako podvědomá agrese, která však byla spuštěna vámi, protože vaše nevyžádaná pomoc říká, …já nevěřím v tvé schopnosti a v tvůj plán duše. Jinými slovy spouštíte podvědomé ponižování druhého a to na něj energeticky dopadá často v podobě agrese. On oplací vaši “pomoc” také jen agresí a dochází mnohdy ke katastrofálnímu nepochopeni pro oba. Často viděný jev u žen s rakovinou prsu… zena se rozdává, aby “pomohla”, staví se na posledni místo a na oplátku dostavá jen ponižování a nevděk, což jí emočně natolik tíží, ze se jí nakonec udělá tumor přímo u srdce..[více v knize E.Kavkové, Žena, která toužila být silná…]

NEŘEŠTE NYNÍ NIKOHO jiného než SAMY SEBE. Uděláte tím největší službu nejen sobě, ale podpoříte tak i růst těch ostatních kolem vás.

Nejčastější přesvědčení v každém jedinci , co se týče vnitřní svobody je… DOVOLÍM-LI SI BÝT VNITŘNĚ SVOBODNÝ(Á) MOHU ZŮSTAT SÁM(A), PROTOŽE MĚ OSTATNÍ NEBUDOU CHÁPAT. Je to ovšem sebedestruktivní přesvědčení, které vytváří zacykleni v minulosti a nedovoluje vám žít nové svobodné vztahy.
Toto je proč tolik tlačíme ve svém vývoji na okolí a chceme, aby se “změnili” s námi . Je to strach, který má mnoho podob … jeden z nich je, že se naše cesty rozdělí. A přitom je tak důležité jen inspirovat a netlačit na druhé. Naše chtění je změnit pro ně znamená vždy jen “nebezpečí a nepřijetí” a přirozeně to vede kolikrát doslova k utrpení. Namísto toho je třeba vnímat, že každý máme svůj záměr a propuštění našeho strachu v důvěru, že je tam pro nás něco nového a totéž pro toho druhého, je samo o sobě OSVOBOZUJÍCÍ.

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

1. DOVOLUJI SI ŽÍT V SEBENAPLNĚNÍ BEZ JAKÉHOKOLIV OČEKÁVÁNÍ OD DRUHÝCH.

2. VŠECHNY VZTAHY V MÉM ŽIVOTĚ VIBRUJÍCÍ NA MOJÍ VNITŘNÍ SVOBODĚ SE MĚNÍ DO VZÁJEMNÉHO PŘIJETÍ LÁSKYPLNNÉ KOMUNIKACE A RESPEKTOVÁNÍ PLÁNU DUŠE DRUHÝCH.

3. NAVRACÍM SI ZCELA OSOBNÍ VNITŘNÍ SVOBODU A JEDINĚ TAK DOKÁŽI DÁT SVOBODU OSTATNÍM.

Děkuji Evičce za láskyplnou spolupráci a komplementární aspekt.

Tagy:
Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy