MUŽ A ŽENA = NEBE A ZEMĚ

Návrat k původnímu BOŽSKÉMU PROPOJENÍ mezi mužem a ženou, mezi partnery kmenové duše bude nadále probíhat v následujícím období, aby ROZPOMENULI SE SKRZE JEDEN DRUHÉHO NA SVOU PODSTATU, na svou JEDINEČNOST SVÉ SPOLEČNÉ ESENCE.

Časoprostorem se v tady a teď ukotví propojení, kde MUŽ JAKO ZDROJOVÁ ENERGIE neboli SÍLA DUCHA otevírá a proměňuje novou HOJNOST V MATERIÁLNÍ PODOBĚ, kterou však skrze sebe UKOTVUJE VE SVÝCH LIDSKÝCH POTŘEBÁCH PRÁVĚ ŽENA.

Uvědomění, že vše bylo pokřiveno a tím se ve velkém zaměňovali role a vytvářel se obrovský nesoulad mezi mužem a ženou na všech úrovních prožívání. Muž již nadále není otrokem hmoty, otrokem materiálního světa, ale ZDROJOVOU ENERGIÍ PRO SVOU ŽENU, pro ženu po jeho boku tak, aby HOJNOST LÁSKY VE VŠECH PODOBÁCH se ukotvovala skrze potřeby ženského sebenaplnění.

Z pohledu posvátné geometrie, podíváte-li se na propojení světelného těla, je to mužský hvězdostěn stahující neboli přijímající ZDROJOVOU ENERGII k ženě. Ženský hvězdostěn poté ukotvuje onu ZDROJOVOU SÍLU do každodenního života.
Podíváte-li se do většiny vztahů, je to přesně obráceně. Chcete-li prožívat své NEBE NA ZEMI v partnerství a umožnit si nadále žít v materiální hojnosti, přijměte ROZPAD VŠECH VAŠICH DOSAVADNÍCH PŘESVĚDČENÍ o tom, jak má fungovat zdravě a harmonicky partnerství.

Dokud muž neprožije si v sobě UVĚDOMĚNÍ, ŽE JE ZDROJOVOU ENERGIÍ neboli SILOU DUCHA pro sebe a pro ženu, žena se vedle něj již nemůže cítit UKOTVENÁ VE HMOTĚ. Přijde-li vám vše toto proti aktuálnímu pozemskému prožívání, není divu, protože málokdo tuto lehkost bytí v partnerství dnes žije. Podíváte-li se do většiny vztahů, materiální zaslepenost, materiální nesvoboda, materiální utrpení velmi ničí vztahy. To proto, že pokřivené vnímání ženy a muže v partnerství starého paradigmatu Země již není možné vyživovat, naopak započít propojení muže a ženy NOVÉ ZEMĚ, které je RÁJEM NA ZEMI.

AŤ PROPOJÍ SE V NASTÁVAJÍCÍM OBDOBÍ VŠICHNI TI, CO PŘIPRAVENI UVĚDOMIT SI SVOU SÍLU DUCHA A KOTVOU HMOTY JSOU A TÍM NAVRÁTIT SI SAMI SEBE DOVEDOU.

ODPOJÍ SE VYŠŠÍMI ZÁSAHY TAKOVÁ PARTNERSTVÍ, KTERÁ UTRPENÍ STARÉ ZEMĚ STÁLE NA TLAK A SÍLU EGA UDRŽUJÍ.

V lásce, v radosti, v požehnání a v prožívání……LEMIANA

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy