KDYŽ MUŽ ZTRÁCÍ SÍLU NEJEN VEDLE ŽENY…….

Nejžhavější téma v kolektivním ne-vědomí tohoto léta je SÍLA. Často je však tato síla pokřiveně vnímána a chápána. Ve skutečnosti nejvíce lidí se bojí své vlastní síly, protože jejich DUŠE velmi zná onu sílu a intenzitu jejich síly a tak si mnoho lidí přichází do tohoto inkarnačního cyklu NAVRÁTIT SVOU SÍLU DO ROVNOVÁHY, do PŘIJETÍ a PROŽÍVÁNÍ SVÉ SÍLY na všech rovinách svého bytí v NOVÉM PŘIJETÍ A V NOVÉM SMĚROVÁNÍ.

Často si lidé sami pojistili svou ne-uvěřitelnou sílu svým VLASTNÍM FILTREM, aby tzv. nemohli ji již nikdy použít destruktivně. Mluvím-li o filtru, jsou to taková přesvědčení duše, s kterými pokračujete v této inkarnaci „BEZ SÍLY“ a váš každodenní pozemský život tak dle toho vypadá.

Mnozí MUŽI v minulosti odevzdali svou sílu ŽENĚ v domnění, že žena je spasí. Odevzdali svou vnitřní sílu ve „VYŠŠÍ MOC“ a tím se odpojili od své vlastní zdrojové síly bytí. MUŽI PROCHÁZEJÍ ZNOVUZROZENÍM SVÉ VNITŘNÍ SÍLY, která nepramení z vnějšího světa, která nepramení z ženy matky, která nepramení z ženy partnerky či ženy milenky, která nepramení z magických schopností, která nepramení z množství peněz, ale ZE SVÉ ZDROJOVÉ BOŽSKÉ JISKRY, kterou potřebují NOVĚ ZAŽEHNOUT V NOVÉM SVĚTLE.

MUŽI, najdi si čas a prostor být pouze sám se sebou, bez chytrých kamarádů, bez tvé kariérní moci, bez všech vnějších iluzorních jistot, které tě udržují v bludném kruhu a PROPOJ SE NOVĚ S TVOU VNITŘNÍ SILOU TVÉHO BOŽSKÉHO PLAMENE, který se potřebuješ NAUČIT
KULTIVOVAT, UCTÍVAT A ROZDMÝCHÁVAT vědomě, namísto plýtvání a směrování této ZDROJOVÉ SÍLY DESTRUKTIVNÍM A POKŘIVENÝM ZPŮSOBEM.

NIKDY NENAJDEŠ VENKU TO, CO NEOBJEVÍŠ NEJDŘÍVE SÁM V SOBĚ.

UMOŽNI SI ZNOVUZRODIT SVOU OHŇOVOU SÍLU TÍM, ŽE SE PONOŘÍŠ DO SVÉHO TICHA, DO SVÉHO PROSTORU, DO SVÉHO ČASU A ZAČNEŠ SE PROPOJOVAT S TVOU VNITŘNÍ SILOU TVÉHO VNITŘNÍHO PLAMENE. TAM PŘEBÝVÁ TVÁ ESENCIÁLNÍ PODSTATA TVÉ POSVÁTNÉ MUŽSKÉ SÍLY. POUZE NA TOBĚ ZÁLEŽÍ, JAK JI KULTIVUJEŠ, KAM JÍ SMĚŘUJEŠ A CO Z NÍ VZNIKÁ.

AKÁŠICKÉ AFIRMACE:

ZRODIL/A JSEM SE Z BOŽSKÉ JISKRY, KTERÁ VE MNĚ UDRŽUJE SÍLU ZDROJE-BOHA A PROTO JI UCTÍVÁM A SMĚRUJI JI DO ŽIVOTA PODPORUJÍCÍCH PROJEKTŮ, KTERÉ JSOU PŘÍNOSEM PRO VŠECHNY.

ROZHODUJI SE KULTIVOVAT MŮJ VNITŘNÍ ZDROJ SÍLY V ROVNOVÁZE S MOJÍ SEBEHODNOTOU.

_Strážci původní esenciální geometrie_ – _Strážci rovnováhy_

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy