KAM SMĚŘUJEŠ POZORNOST, TO SE ZHMOTŇUJE

Stále více lidí procházejí do nekonečna záležitostmi minulosti. Stále myslí a emočně i slovně vyživují, co se událo v jejich neprospěch, to,  co je stále udržuje v bludném kruhu nevědomí a tím se kumuluje ona PROTISÍLA NOVÉ REALITY. Chcete-li se již odpojit zcela od vlivů a sil všeho, co vnímáte jako vědomé poznání, přestaňte onu realitu minulosti vyživovat ve svém poli svými myšlenkami, emocemi a slovy. Přestaňte tomu dávat pozornost. Přestanete tak vytvářet protisílu nové reality.

Nejčastější je STĚŽOVÁNÍ SI na to, co ještě není, co se neděje, co stále nežijete. Namísto toho se podívejte na vše, co jste již prožili, co jste již poznali, co jste již procítili, co jste se již naučili. Kolik nových bytostí jste potkali  a KOLIK LÁSKY KAŽDÝ DEN DÁVÁTE SAMI SOBĚ a tím i ostatním.

Nejen VDĚČNOSTÍ můžeme proměnit svou realitu do nového směru tím, že si uvědomujeme POŽEHNÁNÍ, která vždy jsou za každou okolností vypadající jako neúspěch či sebeselhání.

Vyživujte v tyto dny vše, co již ve vašem životě vnímáte jako požehnání a tím ROZTÁČÍTE SPIRÁLU NOVÉHO CYKLU VE HMOTĚ.

V novém zhmotňování………LEMIANA

 

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy