IN-FORMACE JAKO SVOBODNÁ VOLBA

V tyto dny jsem si zkusila, jak na mě působí IN-FORMACE z různých zdrojů, které jsem po roky sama od sebe nevyhledávala a nyní jsem čelila skrze tyto in-formace i fyzickému oslabení, které mě upozornilo na uložené, nejen podvědomé strachy z tohoto života, ale i začaly přicházet vzpomínky na životy, kde jsem umřela ve velmi strachuplných podmínkách.

V propojení se ZDROJOVOU ENERGIÍ jsem byla VEDENA K OČISTĚ A K UVĚDOMĚNÍ, jak strach ze smrti, strach z napadení fyzického těla jakoukoliv ne-mocí, může paralyzovat lidské vědomí a být silnější než naše ROZHODNUTÍ ŽÍT než naše SÍLA SE UZDRAVIT. Během dvanácti hodinového zastavení jsem v sobě posilovala VÍRU VE ZDROJ, VÍRU V BOŽSKÝ ASPEKT ZDROJE VE MNĚ a začaly přicházet proudy fotonů do mého bytí. Probudila jsem se do nového rána a věděla, že vše je BOŽÍ PLÁN A VŠE V TOMTO CHAOSU MÁ I POSVÁTNÝ VYŠŠÍ ŘÁD.

Požádala jsem si, aby ke mně přicházely vždy takové IN-FORMACE, které FORMUJÍ V nás NOVÝ ŽIVOT, NOVÉ ZDRAVÍ, NOVOU ENERGETIKU, NOVOU ZEMI, tedy nový element ZE-MĚ, který je flexibilnější a imunní vůči vnějším vlivům.

ŽIVLY V NÁS SE NYNÍ POSILUJÍ VŠÍM, CO MÁME K DISPOZICI A FORMUJÍ V NÁS IN-FORMACI.

AŤ POKORA, LÁSKA, VÍRA A ÚCTA UDRŽUJE V KAŽDÉM Z NÁS SÍLU ZDROJE-DUCHA-BOHA A VŠE,
CO STÁT SE MÁ,SE JEDNO-DUŠE  UDĚJE. V lásce a ve víře…..LEMIANA

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy