CESTA DUŠE

Tolik již bylo řečeno o duši, o vědomí , o Bohu, o Vesmíru a stále je tu mnoho lidí, co odpojení od své podstaty stále jsou. Cesta duše není cestou mysli a pozemských pravidel. Cesta duše je prožívání jednoty Ducha-Zdroje-Boha skrze svou jedinečnost každé lidské bytosti a proto nastolení rovnováhy může přijít pouze při PROPOJENÍ VĚDOMÍ DUŠE S VĚDOMÍM TĚLA. Přijme-li se JAK V MALÉM, TAK VE VELKÉM DUCH-BŮH-ZDROJ SKRZE VĚDOMÍ DUŠE JAKO TA, co se prožívá skrze svou jedinečnost a přesto sjednocena se vším, co je zde stvořeno, začíná JEDINEČNÁ CESTA ZÁ-ZRAKŮ, LEHKOSTI, SYNCHRONICIT, začíná cesta duše na pozemské rovině bytí. Oddělenost a odpojenost od své podstaty projektuje nyní stále realitu společnosti tohoto světa. Není důležité, jaké výrazy, jakou terminologii používáte v každodennosti pro BOŽSKÉ PROPOJENÍ VAŠÍ PODSTATY. Ten, kdo stále posuzuje druhé pro jejich vyjádřená slova o jejich víře v ono nadvědomí, sám stále žije v oddělení.

Propojení se totiž cítí a plně žije a proto poté každému nová realita se uděje. Není již čas být zodpovědni za oddělenost a odpojení druhých. Každý měl dostatek času se rozhodnout pro cestu duše a každým dnem má každý každým momentem, každým nádechem a výdechem, možnost se rozhodnout pro cestu sjednocení své duše.

AŤ ROZHODNUTÍ TVÉ JE VEDENO NE STRACHEM PARADIGMATU TRESTU STARÉHO SVĚTA!
AŤ TVÉ ROZHODNUTÍ PRO JEDINEČNOU CESTU TVÉ DUŠE JE VEDENO TVOU VÍROU V ROVNOVÁHU TOHOTO SVĚTA!

Lemi

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy