ČASOVÉ KAPSLE OVLIVŇUJÍCÍ I UDÁLOSTI V ŽIVOTĚ JEDNOTLIVCE

Po sobotním (11.5.2019) propojení s číslem 44 na semináří PROBUZENÍ VNITŘNÍHO DELFÍNA s delfíním mužem Janem Lemurim jsem pochopila, proč se určité ZÁMĚRY SRDCE ještě nemohly dát do pohybu a jak bytosti přinášející nové kódy (původní kódy stvoření) se nemohly posunout v mnoha životních oblastech vpřed.

V PLANETÁRNÍ MŘÍŽCE dosud byly uložené časové kapsle, které z pohledu časoprostoru byly naplánovány k uvolnění a dohodou mnoha duší, byly určeny k uvolnění v DANÝ A VHODNÝ DEN A ČAS.

Jsem velmi vděčna, že jsem společně s mnoha úžasnými bytostmi mohla být součástí tohoto uvolnění a že skrze KRYSTALICKOU MŘÍŽKU V SRDCI EVROPY se mnoho dalších bytostí nyní může ROZPOMÍNAT na svůj opravdový bytostný původ svého PŘIROZENÉHO JÁ.

AŤ DELFÍNÍ VLNY ZASÁHNOU TOLIK BOŽSKÝCH JISKER, KOLIK TATO ČASOVÁ KAPSLE UMOŽŇUJE .

HLUBOKÁ VDĚČNOST MISTROVI LEMURIMU ZA JEHO DOKONALÉ VEDENÍ A MOUDROST, S KTEROU TOTO DÍLO DOKONČIL.

S HLUBOKOU VDĚČNOSTÍ A POKOROU……..LEMIANA

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy