BEZ-PODMÍNEČNOST

BEZ-PODMÍNEČNÝ je ten, kdo neočekává získání něčeho či někoho a zůstává s otevřeným srdcem v přijetí VŠEHO, co přichází v tady a teď jako odraz tohoto BEZ-PODMÍNEČNÉHO OTEVŘENÍ A PŘIJÍMÁNÍ SEBE SAMA.

BEZ-PODMÍNEČNÝ je ten, kdo dokáže druhého podpořit a neočekává zpětnou podporu sobě.

BEZ-PODMÍNEČNÝ je ten, kdo nezanevře svou přízní ani tam, kde ostatní prochází vývojovými procesy.

BEZ-PODMÍNEČNOST je nejvyšší frekvence lásky zde na Zemi, která OTEVÍRÁ NOVOU REALITU V MEZILIDSKÝCH VZTAZÍCH.

Bez-podmínečně objímá………..LEMIANA

Edita Santiago
Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Pomohl vám tento příspěvek? Cítíte, že se chcete odvděčit?

Tyto channelingy jsou přijímané z kolektivního ne-vědomí vibračního pole a vždy mají záměr vést všechny, kteří jsou připraveni na další krok na své cestě. Pokud vnímáte, že tyto channelingy jsou přínosem a láskou na vaší cestě a chcete jakkoliv přispět k tomu, aby mohly dále být veřejnosti i vám vedením, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek jako výměnnou hodnotu na následující účet: 160227570/0300, variabilní symbol: 88888.

Žehnám tímto všem na cestě pravdy a lásky a předem děkuji za veškerou podporu, kterou můžete tímto a jakýmkoliv jiným způsobem projevit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Archivy